menu

FAQ - ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVEDE

Hviezdne Vianoce so Slovenskou sporiteľňou

1. Aký je rozdiel medzi SMS „HVIEZDA“ a „HVIEZDA KÓD“? Cena SMS?
SMS s textom „HVIEZDA“ na 707 posielaš iba pre informovanie sa o Súťaži a je ZADARMO. Odpovieme ti na ňu 2 BEZPLATNÝMI SMSkami so základnými informáciami o Súťaži.

Ak si zotrel stierací žreb alebo ti prišiel SMS kód, posielaš SMS, ktorou sa zapojíš do Súťaže: „HVIEZDA (medzera) KÓD“na číslo 707. Odpovedná SMS ťa zaraďuje do Súťaže a stojí 1 €.

2. AKO a KEDY sa zapojím do Súťaže? CENA SMS?
Kompletné Podmienky zapojenia sa do Súťaže nájdeš na stránke: www.hviezdnevianoce.sk

Posielaš SMS s textom: „HVIEZDA (medzera) KÓD“ (príklad: HVIEZDA AB45XY), a posielaš ju na číslo 707. Za SMS, v ktorej odošleš súťažný kód, neplatíš. Platíš za SMS, v ktorej Ti príde potvrdenie, že si bol zapojený/á do Súťaže. Cena tejto spätnej (potvrdzujúcej) SMS je 1 € s DPH. Všetky iné SMS v súťaži (info o súťaži, info o zle odoslanom kóde a pod.) sú BEZPLATNÉ.

Súťaž je rozdelená do 13 týždenných súťažných kôl, vždy od pondelka do nedele (od 2.11.2020 do 31.1.2021). Každý týždeň sa hrá o 5.000 €, na Vianoce je týždenná výhra zvýšená na 10.000 €. Na záver zo všetkých zapojených súťažiacich vyžrebujeme ešte Hlavnú výhru 30.000 €.

3. Je jedno, čí napíšem SMS s malými alebo veľkými písmenami?

  • Na veľkosti znakov v kľúčových slovách ani v kóde NEZÁLEŽÍ. Môžete použiť aj malé, veľké aj kombinované znaky (HVIEZDA, Hviezdna, HviezDa, hVIEzdA...). Všetky budú platné.
  • Ak sa pomýliš v slove hviezda, uznané budú aj slová: HVEZDA, HVEIZDA a HVIZDA.
  • Kód napíš presne tak, ako je uvedený v SMS alebo na žrebe.
  • Medzi slovom HVIEZDA a kódom musí byť medzera.

4. Môžem sa do súťaže zapojiť aj viackrát?
ÁNO, čím viac sa zapojíš, tým máš väčšiu šancu na výhru. Do súťaže sa môžete zapojiť aj viackrát, v jednom súťažnom kole aj celkovo počas súťaže, samozrejme vždy s rôznymi súťažnými kódmi.

5. Čo ak si zriadim produkt v SLSP v 1 týždni, ale SMS pošlem neskôr, napr. o 2 týždne?
Nezáleží na tom, kedy pošleš SMS, musí to byť však v termíne súťaže (2.11.2020 – 31.1.2021), teda nie je potrebné, aby si posielal/a kód v tom istom týždni, v ktorom si si zriadil produkt.

6. Kedy je žrebovanie? Ako zistím, či som vyhral/a?
Žrebovanie je vždy v PONDELOK za predchádzajúci týždeň. Hlavná výhra a týždenné výhry za 13. Týždeň (= posledný týždeň Súťaže) sa žrebujú v utorok 2.2.2021.
Výsledky a výhercovia budú zverejnení na webovej stránke Slovenskej sporiteľne: www.hviezdnevianoce.sk a každý týždeň budú aktualizované. Výhercov bude zástupca SLSP kontaktovať telefonicky, takže sa nemusíš báť, že výhru prepásneš.

7. Môžem vyhrať aj v prípade, ak som sa zapojil/a s číslom, ktoré nie je písané na mňa, resp. s firemným číslom?
Áno. Výhercom sa totiž stáva „konečný užívateľ vyžrebovaného telefónneho čísla“, nemusí to byť vždy jeho majiteľ. Ak majiteľ nemá samozrejme výhradu. Viac v Pravidlách.

8. Môžem vyhrať aj keď som už vyhral/a jednu z výhier?
Nemôžeš vyhrať viac týždenných výhier, ale ak si sa stal/a výhercom týždennej výhry, môžeš vyhrať Hlavnú výhru.

9. Funguje táto súťaž u všetkých mobilných operátorov v SR?

  • Áno, u všetkých slovenských mobilných operátorov, vrátane napr. FunFónu či TescoMobile.
  • Funguje aj pri poslaní SMS v zahraničí zo slovenského tel. čísla, (vtedy však zaplatíš navyše aj za poslanie roamingových SMS podľa cenníka Tvojho slovenského operátora).
  • SMS nepôjde poslať len v prípade zaslania SMS zo siete zahraničného mobilného operátora.

10. Čo ak mi nejde odoslať SMS, resp. nedostanem potvrdzujúcu SMS o zapojení sa do Súťaže?
Pokiaľ si poslal/a SMS v správnom tvare s použitím správneho kódu a neprišla ti žiadna odpoveď, dôvodov môže byť viac - napr. môžeš mať nedostatok kreditu, plnú schránku prijatých SMS správ alebo ti obdobné služby tvoj mobilný operátor z rôznych príčin zablokoval. V takom prípade kontaktuj Infolinku svojho mobilného operátora.

11. Obťažujú ma SMSky o Súťaži. Ako si ich vypnem?
Pokiaľ nechceš viac dostávať SMS spojené so súťažou, pošli bezplatne: HVIEZDA STOP na 707.

12. Ak som sa raz už odhlásil/a z prijímania SMS o Súťaže (poslal/a som SMS „HVIEZDA STOP“), môžem sa ešte zapojiť do Súťaže?
ÁNO. Ak si sa raz odhlásil zo Súťaže, môžeš sa do nej znovu zapojiť a to poslaním súťažnej SMS s ešte nevyužitým, resp. novým KÓDOM z SMS.

13. Kde nájdem Pravidlá Súťaže?
Viac informácií a Pravidlá súťaže nájdeš na www.hviezdnevianoce.sk

14. Môžem sa zapojiť do súťaže, aj keď nie som zákazník Slovenskej sporiteľne?
Nie, musíte vykonať niektorú z aktivít SLSP, napríklad založiť si účet, uzavrieť poistenie, vziať si hypotéku a iné. Viac o Podmienkach účasti v súťaži nájdete na www.hviezdnevianoce.sk.